Hakkımızda

Biz Kimiz

FİRMAMIZ HAKKINDA

Firmamız, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2016 yılında istanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2017 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2017 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Mayıs 2017 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Streaming Servisleri ( Canlı Yayın ) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve teknolojiye göre yol almaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

 

Eyyaz Soft Çalışma Arkadaşlarımız

Takım Arkadaşlarımız

Çalışanlarımız yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile çözüm odaklı projeler sunmaktadır.

Hakan Sapanca

CEO

Meryem Gündoğdu

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Rabia Zain

Satış Kordinatörü

Doğukan Mor

Reklam ve Seo Uzmanı

Kübra Bek

Web Master Uzmanı

Mert Tahinler

Grafiker Sorumlusu

ÖMÜR BOYU LİSANS

Müşteri sunucusuna geliştirmeye açık şekilde ömür boyu domain lisanslı teslim edilebilir.

7/24 TEKNİK DESTEK

1 Yıl Boyunca 7/24 Teknik ve Yazılımsal Destek

MOBİL & SEO UYUMU

%100 Mobil uyumlu responsive yapısı mobil tema. Seo uyumlu altyapı sayesinde tüm ürün ve kategoriler iniz kısa zamanda index alır

GELİŞTİRİLEBİLME ÖZELLİĞİ

Codeigniter ve Özel framework yapısıyla yazılmıştır. Açık kaynak yapısı sebebiyle yazlımsal ve tasarımsal geliştirilmeye müsaittir.