Neden EyyazSoft bayisi olmalıyım ?

Gücümüze güç katan uzman kadromuz
arasına katılın, birlikte başaralım

arrow
01
Sektör lideri ile ortaklık

Türkiye'nin 81 ilindeki 15.000+ müşterimiz ile e-ticaret pazarının tamamına yakınına hizmet veriyoruz.

arrow
02
process2
Marka bilinirliği

10 yıldır ağımızı genişletiyoruz, e-ticaret sitesi açmak denince akıllardan çıkmayan firmayız.

03
process3
Güçlü teknik destek

30+ kişilik teknik destek departmanımız ile ihtiyaçlara hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz.

İçerik Pazarlama Nedir?

Hedeflenen kitleyi etkilemek, etkileşim kurmak ve kar edilebilir müşteri aksiyonu elde etmek adına geçerli, değeri olan, ve sürekli içerik üretimi ve dağıtımına odaklanan pazarlama yaklaşımına verilen addır.

“Kısacası; içerik pazarlama, satış yapmaksızın müşteriler ve potansiyel müşterilerle iletişim kurma sanatıdır.”

Medya Pazarlama nedir?

Sosyal Medya, markalar için günden güne öneminin arttığı ve bu sektöre ciddi yatırımların gerçekleştiği bir alandır. Günümüzde ise, en etkili pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştiği platformlar arasında yer almaktadır. Sosyal Medya Pazarlama, bir ürün veya hizmetin sosyal medya ağları üzerinde tanıtımının, reklamının, marka bilinirliğinin artırılması vb. işlemlerin gerçekleştirildiği bir pazarlama yöntemidir. Bir başka ifadeyle, sosyal medya platformları üzerinden yapılan tüm pazarlama stratejilerine ‘Sosyal Medya Pazarlaması’ denilmektedir.

Uygulama Geliştirme nedir?

Her türlü ihtiyaca göre kodlanarak oluşturulmuş işlemleri daha kolay hale getirmek için çalışmaların yürütüldüğü işlevselliktir. Uygulamalar sıfırdan oluşturulduğu gibi, daha önce oluşturulmuş olan bir programın eksik yönlerini fark ederek onu daha kullanılabilir hale sokmaktır. Geliştirmekte olan uygulamanın bir hizmete bir olguya fayda sağlanması esas alınmalıdır.

SEO Optimizasyonu nedir?

Sitenin kendine özgü özelliklerinin ,özgün içeriklerinin arama motorlarında daha üst sıraya çıkararak ilgili sitelerin hedef kitleye doğru ve hızlı şekilde ulaşması sağlanır. Seo açısından sitenin yazılımı, içeriği, hızı ve özgün içeriği bakımından iyi olması durumunda sitenizdeki hedefe ulaşacaksınız.

Web Geliştirme nedir?

Web geliştirme , İnternet ( World Wide Web ) veya intranet (özel bir ağ) için bir Web sitesi geliştirmeye dahil olan çalışmadır .Web geliştirme basit bir tek gelişmekte arasında olabilir statik sayfa arasında düz metin karmaşık Web tabanlı için İnternet uygulamaları (Web uygulamaları), elektronik işletmeler ve sosyal ağ hizmetleri . Web geliştirmenin yaygın olarak atıfta bulunduğu daha kapsamlı bir görev listesi, Web mühendisliği , Web tasarımı , Web içeriği geliştirme , müşteri ilişkileri,istemci tarafı / sunucu tarafı komut dosyası oluşturma , Web sunucusu ve ağ güvenliği yapılandırması ve e-ticaret geliştirme.

What is PCC Advertising?

At their core, keywords are one of — if not the most — single important component of a successful SEO campaign. Keywords refer to the words typed into a search box – be it on Google, Bing, or Yahoo. However, there is much more to keywords than just that.

The keywords typed into a search box reveal certain details about customers and how they go about searching for things. Knowing this, it’s important to target keywords that mimic your customer’s minds and search tendencies.

Gelecek Planlarını şimdiden ayarla

Kazananların Arasında Sende Yerini Al

Takım olduğumuzu asla unutma, biz istersek her şeyi başarabileceğimizi unutma. İnanmak başarmak demektir.

eyyaz yazılım

Türkiye’de E-Ticaret Sistemlerinde Hızlı Güvenli Hizmet anlayışı ile Dünyada En çok kullanılan yazılım sistemlerini hizmete sunuyoruz. 

İletişim
Galeri

Copyright © 2022 EyyazSoft Web Desing.Tüm hakları saklıdır.

Sohbeti Başlat
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Eyyaz Müşteri Hizmetleri
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim ?